HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2013 yılı Kasım ayında Özel Mega Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursunu kurmak üzere; ben ve arkadaşlarım yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına değer yaratmak, doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkelerini benimseyerek başladık.

Türkiye’de  bilinçli toplum, bilinçli sürücüler ilkelerimize uygun olarakwww.megasurucukursu.net adresinde online eğitim sistemi ile tüm sürücülere ve sürücü adaylarına hizmet vermeye başladık.

28.11.2013 tarihinde kurum açma işlemleri için Milli Eğitim Bakanlığına gerekli müracaatları yaptık ve 20.12.2014.06.2010 tarihinde Ihlamurkuyu mh. Alemdağ cd. Öztürk sk. No:1/3 Ümraniye/İstanbul  adresinde eğitim-öğretime başladık.

Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür ederiz.

SİZİ BELGE ALMAYA DEĞİL , SÜRÜCÜ OLMAYA DAVET EDİYORUZ...

 

Kurucu Müdür

 

Çağlar ŞİMŞEK